Reklamné tetovanie na zákazku - Potetuj.eu

Máte záujem o výrobu reklamného tetovania, ktoré bude propagovať vašu firmu? Radi by ste tetovačky s vlastným motívom? Nechajte si vyrobiť nalepovacie tetovanie na zákazku!

Nalepovacie tetovanie je zábavný a efektívny spôsob propagácie firiem, organizácií, športových klubov a podujatí organizovaných mestami a obcami. Využijete ho tiež na rôzne dobročinné akcie, crowdfunding, firemné večierky, mikulášske, vianočné alebo halloweenske párty, festivaly, koncerty, majáles alebo detské dni - tetovačky baví dospelých aj deti!

Tetovačky sú skvelé aj na súkromné ​​akcie. Plánujete svadbu, narodeninovú oslavu alebo výročie? Prekvapte svojich hostí alebo oslávenca nalepovacim tetovaním s vašim vlastným motívom. Stačí dodať váš dizajn a my sa postaráme o všetko ostatné.

Tetovanie na zákazku je u nás možné od 500 kusov rovnakého motívu. 

Reklamné tetovanie s vaším motívom je možné vyrobiť ako čiernobiele aj plnofarebné, zvoliť môžete tiež niektorý zo špeciálnych efektov - metalické, trblietavé alebo tetovačky svietiace v tme.

V cene je možnosť čiernobieleho potlače zadnej strany tetovačky na vaše želanie - webová adresa, logo, zľavový kód atď.

Minimálny rozmer archu je 3,8 x 3,8 cm.

Minimálny rozmer archu so špeciálnymi efektmi (metalické, trblietavé, svietiace v tme) je 5,08 x 5,08 cm.

Mám záujem o nalepovacie tetovanie na mieru!

  • Poďme sa do toho pustiť! Pošlite nám na email info@potetuj.eu bližšie informácie, nech môžeme zákazku naceniť. Dôležitá je veľkosť tetovačky, počet kusov rovnakého motívu, prípadne ak máte záujem o niektorý zo špeciálnych efektov (metalické, trblietavé alebo tetovanie svietiace v tme).

  • My vám zašleme kalkuláciu a ďalšie informácie potrebné na vytvorenie zákazkového tetovania.

  • Akonáhle od vás obdržíme grafický návrh tetovačky, zadávame vaše nalepovacie tetovanie na výrobu v USA, kde je zaručený špičkový výsledok a úplná kvalita a nezávadnosť nalepovacieho tetovanie. Keďže sa jedná o zákazkovú výrobu, požadujeme platbu vopred na účet.

  • Až vaša zákazka dorazí z výroby, obratom ju zašleme na vašu adresu. Celková doba zhotovenie zákazky je cca 4 týždne od schválenia zaslaných podkladov.
Tovar pridaný na zoznam prianí